- Furnizuesit e cilësisë së paketimit të kozmetikës

PRODUKT

Spërkatës me mjegull të imët 11 mm miqësor ndaj mjedisit


PREZANTIMI

Mekanizmi i pompës është krijuar për të siguruar çlirimin e kontrolluar të aromës, në mënyrë që përdoruesit të mund të spërkasin sasinë e duhur të parfumit pa mbeturina ose erë shumë të fortë.

- Furnizuesit e cilësisë së paketimit të kozmetikës

PRODUKT

PEN PARFUM PLASTIC PP


PREZANTIMI

Një zgjidhje kompakte dhe e hijshme paketimi e krijuar posaçërisht për parfume. Kjo enë në stil stilolaps ofron komoditet, transportueshmëri dhe elegancë, duke e bërë atë zgjedhjen perfekte për të apasionuarit pas parfumeve në lëvizje.

0/0

SHITJA MË E MIRË

Produktet e veçuara

KOMPANIA

Rreth paketimit Hanson

2007


Gjetur në

50


Makinë montimi

1000


Prodhimi ditor

200


Klienti në shërbim

Yuyao Hanson Packaging Co., Ltd.

Hanson Packaging është themeluar në vitin 2007 dhe ka qenë gjithmonë e specializuar në pompën e spërkatjes, pompën e parfumit, atomizuesin dhe spërkatësin mini këmbëzues. Ne jemi të vendosur në Ningbo Zhejiang, me akses të përshtatshëm transporti. Ne jemi të përkushtuar ndaj kontrollit të rreptë të cilësisë dhe shërbimit të kujdesshëm ndaj klientit. Kontroll i rreptë i cilësisë kryhet në çdo procedurë, nga marrja e materialit, përpunimi dhe testimi deri te paketimi. Produktet tona njihen dhe besohen nga përdoruesit dhe mund të plotësojnë vazhdimisht nevojat ekonomike dhe sociale në zhvillim. Përveç kësaj, ne po bëjmë përpjekje për të zhvilluar produkte të reja për të përmbushur kërkesa të ndryshme. Ne e dimë mirë se çfarë mund të bëjmë për të ndihmuar klientët tanë të krijojnë linja të reja produktesh.

Ne zotëronim teknologji dhe pajisje të avancuara dhe profesionale, aktualisht zotërojmë mbi 45 grupe makinerish të ndryshme montimi automatik, duke përfshirë makinën e testimit, makinën për spërkatje ngjitëse etj. 95% e ngarkesave të gatshme plotësohen me makinë. Prodhimi ditor është rreth 400,000-500,000 copë dhe 98% eksportohen në të gjithë botën si Azia Juglindore, Amerika e Jugut, Amerika e Veriut, Amerika Qendrore dhe Azia Lindore. Porositë O E M dhe O D M janë gjithashtu të mirëseardhura.

PUNA ME MUA

Shërbimet tona

Mostra e personalizuar

Ne mund të prodhojmë çdo dizajn tuajin

Produkte me cilësi të lartë

Ne kemi sistem të rreptë të kontrollit të cilësisë. Reputacion të mirë në treg.

Dorëzimi i shpejtë dhe i lirë

Kemi zbritje të madhe nga spedideri (Kontratë e gjatë).

Qëndrueshmëria nuk është fikse, ështëplotësisht i personalizuar
Shishja e përdorur për paketimin e locionit kozmetik quhet shishe locioni. Paketimi i shisheve me emulsion aktualisht ka disa veçori. E para është e cilësisë së lartë, paketimi kozmetik në thelb tregon tendencën e cilësisë së lartë, qoftë material apo printim. E dyta është përgjithësisht me një kokë pompe, për shkak të veçantisë së produktit të emulsionit, shishja e emulsionit në thelb do të ketë një kokë pompe. E treta është e qëndrueshme, e lehtë për t'u përdorur, e lehtë për t'u përdorur është gjithashtu shumë e rëndësishme.
Një atomizues parfumi kozmetik është një pajisje kompakte dhe elegante e krijuar për të rritur komoditetin dhe transportueshmërinë e aplikimit të aromës. Është një aksesor i domosdoshëm për ata që vlerësojnë artin e parfumit dhe dëshirojnë një prekje luksi në rutinën e tyre të përditshme. Atomizuesi është bërë zakonisht nga materiale me cilësi të lartë si qelqi, metali ose plastika e qëndrueshme, duke siguruar qëndrueshmëri dhe jetëgjatësi. Madhësia e tij kompakte e bën atë të përsosur për udhëtime ose përdorim në lëvizje, duke i lejuar individët të mbajnë me vete aromat e tyre të preferuara kudo që të jenë.
100% të riciklueshme, kontejnerët miqësorë me mjedisin për produktet e bukurisë janë më të lehta për t'u ricikluar dhe ripërdorur sesa paketimi me shumë materiale, nuk kërkohet asnjë proces shtesë i çmontimit dhe produkti i paketimit të bukurisë miqësore me mjedisin ka një cikël më të gjatë jete.
Shishja pikatore e paketimit kozmetik ka një pozicion shumë të rëndësishëm në fushën e aplikimit të industrisë së paketimit kozmetik, e cila mund të transferojë dhe përdor lehtësisht lëngun në shishe, dhe gjithashtu e bën shishen pikatore të përdoret veçanërisht gjerësisht në fushën e paketimit kozmetik.
Nëse keni ndonjë pyetje ose keni nevojë për ndihmë, ju lutemi telefononi: +86-13586776465

© Copyright - 2010-2023 : Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Produkte të nxehta - Harta e faqes

Lini Mesazhin Tuaj

TOP
 Privacy settings
Manage Cookie Consent
To provide the best experiences, we use technologies like cookies to store and/or access device information. Consenting to these technologies will allow us to process data such as browsing behavior or unique IDs on this site. Not consenting or withdrawing consent, may adversely affect certain features and functions.
✔ Accepted
✔ Accept
Reject and close
X